MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Göteborgsstolar 7361069
nr 736 1069
Göteborgsstolar
7st, 1800-tal, mahogny
Kondition: slitage, ngn rygg med skador
Utrop:
3.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 30 januari 2012
- Klassiska